Man, līdzīgi kā daudziem parastiem cilvēkiem, ir vairākas identitātes. Mana pirmā identitāte izriet no RSU iegūtā maģistra grāda politikas zinātnē un pamatdarba PROVIDUS - tādēļ blogoju šeit. Rakstu par cinismu, divkosību, vidējā latvieša pārdzīvojumiem, uzņēmumu korporatīvo kultūru, līdzdalību, feminismu un jaunajiem medijiem. Cita starpā vadu kursus jauniešiem un NVO par sociālajiem medijiem, interešu aizstāvību un interneta rīkiem.
Ja vēlies uzzināt, kas ir mana otrā identitāte, apmeklē curika.lv.
Kalvi, loti interesants verojums. Kad runaju Papardes Zieda pasakuma ar cilvekiem, kas reali iet vairak ka viena skola ieksa un izglito jauniesus, runa par seksu, tad vini gan redzeja to citadak un lietas, par kuram runaju, skita aktualas, jo ipasi - skolas, kuras macas mazak situeti jauniesi no problematiskakam gimenem. Par tikumibas policiju - tas ir meginajums jedzieniski tulkot terminu slut shaming.
Uldi, paldies par konstruktīvo kritiku.
Jā, portāla redakcija ar mani sazinājās un izņēma rakstu.
Vārda brīvībai ir robežas. Līdzko tas, ko tu raksti, var veicināt vardarbību un neiecietību sabiedrībā, šī robeža ir sasniegta.
Laulājas jau arī, domājot, ka viss būs skaisti un būs happy ever after, lai gan vajadzētu piesēsties un noslēgt laulību kontraktu. :)
Jā, Anton, tev tiešām ir absolūta taisnība - diemžēl, Latvijā tā ne visiem vispār ir izvēle.
Paldies par argumentēto komentāru. Tiešām, ja godīgi, nekad nebiju domājusi par to, ka "Pavisam drīz tie notetovētie un pliko krūšu bildēm galerijās cilvēki paši ņems kādu darbā, un es stipri šaubos, ka viņiem tādi "nodarījumi" šķitīs kas satraucoši nelāgs."
Jā, tā ir taisnība - par privātumu runāt varbūt ir samērā naivi, tomēr stāsts par google glass jau nav tikai stāsts par privātumu.
Ne visi blogeri blogo par personīgo dzīvi un vēlas sīkumus par to atklāt pārējiem. Turklāt, tas, ka mani šis jautājumus mazāk satrauc personīgi, nenozīmē, ka nespēju domāt plašāk par savām personiskajām interesēm un iedomāties, ka ir citi, kuriem privātums ir vērtīgāks.
Lokālos varoņus atstāju analizēt studentiem :) Gandrīz katru dienu sekojot Gudrasgalvas.lv mediju monitoringam, kas ietver deputātu+ministru tvītus, esmu nonākusi pie secinājuma, ka lieliska ideja būtu atklāt tumblr blogu ar deputātu tvītiem, no kuriem visinteresantākais ir tieši viņu saziņa savā starpā vai aprunājot kolēģus. Pārsvarā tie, kuri tvīto, dara to nebaidoties parādīt sevi kā cilvēku, ne tikai amatpersonu. Piemērs oficiozai PR tvītošanai ir Inese Vaidere, bet personiskai pieejai - Vineta Poriņa vai Inga Bite. Nils Ušakovs ar savām FB fanu grupām noteikti vispār ir doktora disertācijas vērts temats.