Ieva Raubiško

Img 8147 copy

PROVIDUS vadošā pētniece patvēruma un migrācijas jomā, iesaistīta starptautiskos un nacionāla līmeņa pētniecības projektos. Ievas pētnieciskās intereses saistītas ar brīvprātīgo un piespiedu migrāciju, migrācijas un integrācijas politikas attīstību un ieviešanu, starpkultūru saskarsmi, neiecietības mazināšanu.

Ievas iepriekšējā darba pieredze ietver pētnieces un pasniedzējas darbu Latvijas Universitātē, kur Ieva vadīja arī maģistra programmu Kultūras un sociālajā antropoloģijā. Pēdējos gados Ieva izveidoja un vadīja sociālo uzņēmumu Humusa komanda, nodarbinot cilvēkus ar bēgļa un alternatīvo statusu Latvijā.

Ieva darbojās arī biedrībā Gribu palīdzēt bēgļiem, kur viņas pārziņā bija starptautiskās aizsardzības saņēmēju interešu aizstāvība.Ievai ir maģistra grāds žurnālistikā un publiskajās zinībās, iegūts Amerikas Universitātē, un maģistra un doktora grāds sociālajā antropoloģijā, iegūts Oksfordas Universitātē.

Kontakti

E-pasts: ieva.raubisko@providus.lv

Lejuplādēt

PROVIDUS vadošā pētniece patvēruma un migrācijas jomā, iesaistīta starptautiskos un nacionāla līmeņa pētniecības projektos.