Turot bērnus pa gabalu no noziedzības

PROVIDUS veidotā filma balstās pieredzē, kā strādāt ar riska grupu bērniem un viņu ģimenēm, pielietojot dažādas prevencijas metodes.

Iesaki citiem:
Img 4604

Daudzās Eiropas valstīs līdz galam vēl nav rasta pārliecība, ka prevencija ir efektīvs un daudzveidīgs līdzeklis bērnu antisociālas uzvedības mazināšanai.

Projekta „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības novēršanai"[ 1 ] rezultāti liecina, ka mērķtiecīga prevencijas pasākumu īstenošana vienlaikus bagātina speciālistu pieredzi un atveseļo Eiropas sabiedrību kopumā.

Blakus labākās prakses apkopošanai, pētnieki organizēja darbu ar sociālās atstumtības riskiem pakļautiem bērniem Latvijas lauku pašvaldībās, lai ne tikai identificētu, bet arī pārbaudītu identificētās pieejas un metodes.

Filmas ideja - PROVIDUS pētnieces Sanita Sīle un Ilona Kronberga, režisors un operators Artis Baņģieris no studijas 'Filmu darbnīca'.
Filma tapusi projekta „Meklējot labāko Eiropas praksi jauniešu noziedzības novēršanai” ietvaros.

Projekts finansēts ar Eiropas Savienības atbalstu Pamattiesību un Eiropas Savienības pilsonības programmas ietvaros un līdzfinansēts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas "NVO līdzfinansējuma programma" 2013 ietvaros, ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.

Par materiāla saturu atbild biedrība „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS”, un ne Eiropas Komisija, ne Sabiedrības Integrācijas fonds neuzņemas atbildību par iekļauto informāciju.


Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi
Zirgs

Kas ir laime? 1 Autors:Ilona Kronberga