IESPĒJA: Sociālās uzņēmējdarbības forums 2014

10. un 11.novembrī iesakām Sociālās uzņēmējdarbības forumu, kas pulcē ekspertus un sociālos uzņēmējus vienuviet, lai dalītos pieredzē, iedvesmotos un radītu jaunas idejas sociālu problēmu risināšanai.

Iesaki citiem:
Social2

Jau sesto gadu pēc kārtas Rīgā notiks Baltijas valstu lielākais Sociālās uzņēmējdarbības forums, kas pulcēs sociālās uzņēmējdarbības entuziastus no visa reģiona. Forums ir kļuvis par gada notikumu un tikšanās platformu sociālajiem uzņēmējiem un visiem tiem, kas vēlas ar sociālās uzņēmējdarbības palīdzību panākt būtisku sociālo ietekmi sabiedrības ilgtspējīgai attīstībai. Šogad forums notiks 10. un 11. novembrī Latvijas Nacionālā bibliotēkas telpās un tā tēma būs sociālā ietekme. Forumu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS (iepriekš pazīstams kā Sorosa fonds - Latvija).
Forumā aicināti piedalīties visi, kam ir interese par sociālo uzņēmējdarbību. Tā ir iespēja pavadīt divas dinamiskas un sarunu pilnas dienas ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, paplašināt savu redzesloku, iedvesmoties, kā arī gūt jaunas idejas un partnerus no Baltijas jūras reģiona.

Forumā runās un ar savu pieredzi un zināšanām dalīsies Rodnijs Švarcs (Lielbritānija), kurš karjeru sācis Volstrītā kā finanšu analītiķis, ieņemot vadošos amatus Lehman Brothers un Paribas, vēlāk kļūstot par pionieri sociālo investīciju tirgū. Rodnijs ir ClearlySo izpilddirektors, kas palīdz sociālajiem uzņēmumiem piesaistīt investīcijas. Tāpat forumā piedalīsies vairāk nekā 60 pētījumu autors par sociālo ietekmi, Bates Wells Braithwaite direktors Džims Klifords (Lielbritānija). Džims Klifords ir arī aizsācējs jaunai maksājumu sistēmai publisko pakalpojumu sniegšanā – sociālās ietekmes obligācijām (social impact bond), un kopā ar sievu ir izveidojis jaunu adopcijas shēmu, kas palīdz adoptēt tos bērnus, no kuru adopcijas citi vecāki ir atteikušies. Forumā piedalīsies arī Igaunijas Sociālo uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētājs Jāns Aps, kura vadītais sociālais uzņēmums „Stories for Impact” piedāvā idejas un risinājumus sociālās ietekmes mērīšanai un stāstīšanai. Forumā piedalīsies arī vairāki eksperti no Zviedrijas, Dānijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

Programma
Runātāji


Kopš 2012. gada Sociālās uzņēmējdarbības forumu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS sadarbībā ar tā partneriem. Šogad forums tiek organizēts sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, Reach for Change un Igaunijas Sociālo uzņēmumu asociāciju.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Saistītie raksti
Citi autora darbi