PROVIDUS vadīs Krista Baumane 2

Domnīcai Providus ir jauna vadītāja – ar 1. septembri direktores pienākumus sāka pildīt Krista Baumane. Viņa ir viena no Providus dibinātājām, strādāja tur no 2002. līdz 2010. gan kā politika.lv producente, gan vēlāk kā direktores vietniece attīstības jautājumos.

Iesaki citiem:
Img 8373 cropped2
Foto:PROVIDUS

“Providus ir devis lielu ieguldījumu Latvijas attīstībā tādās svarīgās un sarežģītās jomās kā cīņa ar korupciju, politisko partiju finanšu un vēlēšanu kampaņu reforma, nepilngadīgo noziedzības mazināšana, sabiedrības līdzdalība un citās. Mūsu eksperti ir atzīti un pieprasīti starptautiskā līmenī. Es lepojos, ka piedalījos šajā darbā, un pēc sešu gadu pārtraukuma, priecājos atgriezties, lai kopā ar saviem lieliskajiem kolēģiem kaltu jaunus plānus. Daudz kas ir mainījies, ir jauni izaicinājumi, vārdu sakot – būs interesanti!”, tā Krista saka par savu atgriešanos.

Providus direktoru izraudzījās biedrības Padome, kad jūnijā no amata pēc pašas vēlēšanās aizgāja Dace Akule. Iepriekš Providus vadīja arī Vita Tērauda.

Kristas Baumanes profils.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Mặc Tao

Thank your site! information your share is useful to me!

<a href="http://games-forkids.com">games for kids</a> | <a href="http://happywheelscrazy.com">happy wheels the game free</a> | <a href="http://wingsiomods.com">wings.io</a> | <a href="http://happywheels8.com">happy wheels</a> | <a href="http://abcdeya.com">abcya</a>

Tmp author
Jhony Bairstow

Expel is the slip of the document and clipping lines are the closing lines of the credit. HotPrint

Citi autora darbi