Par LU un Borzovu: Iespējams, labākais studiju programmas novērtējums jebkad (+18) 1

Blogs veltīts LU rektora kandidātam Jurim Borzovam un viņa vadītajai Datorikas fakultātei. Ja domājat, ka tur ir tikai nelielas problēmas un viss ir tikai nedaudz slikti, tad, lūdzu, šeit būs plašāks stāsts par to kā funkcionē mūsu augstākā izglītības sistēma, specifiski – LU DF.

Iesaki citiem:
Img 6255

Bloga autors ir DF students Valters Brūns, kurš praktiski un tieši aprakstījis studiju gaitas fakultātē. Teksts satur necenzētu leksiku,ja nu nāksies sažmiegt acis lasot, tad esmu brīdinājis.

Lai būtu pavisam godīgi, šis ir tikai viens no piemēriem mūsu AI sistēmā, tādu ir nepieklājīgi daudz. Palūdzu Valteram atļauju šo publicēt. Blogs lasāms šeit: "Datorikas fakultāte - tava māte kvalitāte!!"

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (1) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Sean Williams

This is area handbags absolutely flash as one admeasurement fits all and they appear in such a deluge of styles that you are abiding to acquisition one that will accouterment http://www.discountshopsonline.co.uk the advised recipients claimed taste.

Citi autora darbi
Lv intereses

Latvijas intereses Eiropas Savienībā 2013/3 2 Autors:Redaktori: Žaneta Ozoliņa, Artjoms Konohovs, Daunis Auers, Andris Gobiņš, Māris Graudiņš, Guna Japiņa, Mindaugs Jurkins, Anna Marija Legloaneka, Imants Lieģis, Fabricio Tasinari, Bens Tonra