Notiks partiju diskusija par izglītības politiku

Trešdien, 7.septembrī, plkst.10.00-11.30 PROVIDUS telpās Alberta ielā 13, 6. stāvā notiks Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS rīkotā diskusija partiju pārstāvjiem par izglītības politikas svarīgāko jautājumu — kvalitatīvas izglītības pieejamību Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no dzīvesvietas, sociālā stāvokļa, vecuma un citām atšķirībām.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS rīko diskusiju partiju pārstāvjiem par izglītības politikas svarīgāko jautājumu — kvalitatīvas izglītības pieejamību Latvijas iedzīvotājiem neatkarīgi no dzīvesvietas, sociālā stāvokļa, vecuma un citām atšķirībām.

Diskusija notiks trešdien, 7. septembrī, plkst. 10.00-11.30 PROVIDUS telpās Alberta ielā 13, 6. stāvā.

Diskusijas laikā eksperti uzdos jautājumus politiķiem par viņu partiju gatavību veikt izmaiņas Latvijas izglītības sistēmā, lai uzlabotu kvalitatīvas un mūsdienīgās izglītības pieejamību.
Diskusijā piedalīsies politiķi no Zaļo un zemnieku savienības, Zatlera reformu partijas, Vienotības, Saskaņas centra un Nacionālās apvienības, kā arī PROVIDUS pētniece Marija Golubeva un mediju pārstāvji.

Sarunu vadīs izglītības politikas eksperte Rita Kaša.

Pieteikšanās pa e-pastu info@providus.lv
Telefons
: 67039251

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!