Notiks konference „Dažādības vadība Eiropā un Latvijā: mācāmies no labās prakses”

8.jūnijā plkst.10.00-16.00, Eiropas mājā, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā notiks Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS organizēta starptautiska konference „Dažādības vadība Eiropā un Latvijā: mācāmies no labās prakses”. Konferencē piedalīsies valsts pārvaldes pārstāvji no Latvijas un Igaunijas, kā arī eksperti dažādības vadības jomā no Somijas un Lielbritānijas valsts pārvaldes organizācijām un pētnieki no Latvijas un Portugāles.

Iesaki citiem:

8.jūnijā plkst. 10.00-16.00, Eiropas mājā, Aspazijas bulvārī 28, 2.stāvā notiks Sabiedriskās politikas centra PROVIDUS organizēta starptautiska konference „Dažādības vadība Eiropā un Latvijā: mācāmies no labās prakses”. Konferencē piedalīsies valsts pārvaldes pārstāvji no Latvijas un Igaunijas, kā arī eksperti dažādības vadības jomā no Somijas un Lielbritānijas valsts pārvaldes organizācijām un pētnieki no Latvijas un Portugāles.

Saskaņā arLatvijas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju „Latvija 2030”, nākotnē valsts pārvaldē Latvijā būtu jāīsteno dažādības vadības princips, kas nozīmē – darbā ar klientiem (sabiedrību) un darbinieku piesaistē publiskām organizācijām būtu jāņem vērā sabiedrības dažādība un jārespektē dažādu iedzīvotāju grupu – minoritāšu, cilvēku ar invaliditāti, jauno vecāku un citu – atšķirības, ar mērķi nodrošināt vienādas iespējas.

Ņemot vērā sabiedrības etnisko dažādību, iedzīvotāju novecošanos, kā arī migrācijas tendences pasaulē, vairākas publiskā un privātā sektora organizācijas Eiropā, Kanādā un ASV jau ieviesušas dažādības vadības principus – tas ir, mainījušas darba stilu un darbinieku piesaistes metodes, lai ņemtu vērā dažādu sabiedrības grupu vajadzības un piesaistītu darbiniekus no dažādām etniskajām, vecuma un sociālajām grupām.

Konferences laikā Jūs varēsiet iepazīties ar dažādības vadības politikas piemēriem no citām valstīm un piedalīties diskusijās par Latvijas vajadzībām un iespējamajiem risinājumiem dažādības vadības jomā. Aicinām arī Jūs piedalīties konferencē un izteikt savu viedokli diskusijās.

Par savu dalību lūdzam paziņot pa e-pastu info@providus.lv vai tālruni 67039252.

Konferenci atbalsta OSI Think-Tank fonds, Lielbritānijas vēstniecība, Kanādas vēstniecība un Network of Education Policy centers.

 Konferences programma (1.44 MB):

Promoting equality in public administration case finland

 

The European Public Sphere in Cosmopolitan Societies: A critical approach to multilingualism and interculturality in professional education View more presentations from Centre for Public Policy PROVIDUS

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!