Atslēgvārdi:

Viss, ko vēlējies uzzināt par Eiropas Savienību, bet kautrējies pajautāt 2

Kur, kur Latvija nākamgad prezidēs?! Pareizā atbilde: Eiropas Savienības Padomē. Un, nē, tas nav tas pats, kas vadīt Eiropas Savienību!

Iesaki citiem:

Neliekuļosim: Eiropas Savienības jautājumi nav vienkārši. Ja precīzāk - tie ir sasodīti sarežģīti! 5 minūtēs neizstāstīsi. Bet aptuveni stundas laikā ikviens var tikt pie izjūtas gan par to, kā ES funkcionē, gan arī, ko nākamgad Latvija tur īsti vadīs un darīs.

PROVIDUS pētnieces Ivetas Kažokas prezentācija "Eiropas Savienība: tik vienkārši, cik vien iespējams!"


Seminārs notika 9.decembrī un to vadīja Iveta Kažoka (Providus) un Linda Jākobsone (Latvijas prezidentūras ES Padomē sekretariāts).

Šī konference un prezentācija tapusi PASOS projekta „Paplašināšanās un pilsonība: skats nākotnē” ietvaros. Tā finansētājs: Eiropas Savienības programma „Eiropa pilsoņiem”. Projektā iesaistītie partneri: starptautiskais domnīcu tīkls PASOS, Eiropas institūts (Bulgārija), Demokrātijas un cilvēktiesību centrs CEDEM (Melnkalne), Publisko lietu institūts (Polija), Eiroatlantisko studiju centrs (Serbija). Projekts tika līdzfinansēts no Latvijas valsts budžeta "NVO līdzfinansējuma programmas", ko administrē Sabiedrības integrācijas fonds.


Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Komentāri (2) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
Jēkabs Janševskis

Man tads jautajums, vai ir kada organizacija , kas piemeram manu teikto veiktu kadu pabaudi, piemeram es stastu kas veido pamata visas slimibas , neuglibu . Esmu to jau pieradijis , bet publiski man neluj par to runat. Ja veselibas problemas tiešam nav japeta vai citi apstakli , kas nebutu velams paust cilvekiem. Es velos gut izskadrojumu, Veselibas ministrija man atbildeja , ka sis problemas vinus neintrese. Jautajums - Kam intrese cilveku veseliba valsti. Es piekritu ka var runat visu bet tikai to ko vari pieradit. Bet te vari pieradit bet runat nedrikst, ka man tikt pie skaidribas.

Tmp author
Kanga Rooo

Nestrādā links. Kur video?

Citi autora darbi