IESPĒJA: Izglītība ilgstpējīgai attīstībai

No 12. - 14. decembrim norisināsies Otrā Baltijas jūras reģiona konference par izglītību ilgtspējīgai attīstībai.

Iesaki citiem:

2014. gada augustā aizsākās gadu ilga programma, kuras ietvaros Baltijas jūras reģiona valstis sadarbojas un veido kopīgu platformu izglītībai un zināšanu veicināšanai, kas vestu pie konkrētas rīcības un pozitīvām pārmaiņām. Upsalas universitates centrs SWEDESD – Campus Gotland kalpo kā sadarbības programmas sekretariāts, koordinējot iesaistīto nevalstisko organizāciju darbību Igaunijā, Latvijā, Baltkrievijā un Ukrainā.

Šī konference ir nākamais solis šajā sadarbībā ar mērķi padziļināt sabiedrības izpratni par ilgtspējīgu attīstību visā Baltijas jūras reģionā.

Starptautiskā konference ar nosaukumu ”The Second Baltic Conference on Education for Sustainable Development - Working and Learning Together” (”Otrā Baltijas jūras reģiona konference par izglītību ilgtspējīgai attīstībai – Strādāsim un mācīsiemies kopā”) norisināsies Jūrmalā no 2014. gada 12. līdz 14. decembrim.

Sīkāka informācija pieejama, rakstot uz e-pastu maija.kale@gmail.com vai zvanot 26114496.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi