Godīga vēlēšanu kampaņa Latvijā / Fair election campaign in Latvia

  • Projekta norises laiks: 01.05.2010 - 31.12.2010.
  • Projekta izmaksas: 30 000 USD (PTF) un 27 139 EUR (OSI)
  • Finansētājs: Partnership for Transparency Fund un Atvērtās sabiedrības institūts
  • Kontaktpersonas: Iveta Kažoka

Projekta mērķis ir nodrošināt vēlētājus un valsts iestādes ar partijiski neitrālu informāciju par politisko partiju kampaņas izdevumiem atbilstoši politisko partiju finansēšanas likumam, kā arī par kampaņu izdevumu legalitāti un slēpto reklāmu gadījumiem.

Iesaki citiem:

Galvenais mērķis ir jau pirms vēlēšanām nodrošināt vēlētājus ar informāciju par partijām, kuras ir gatavas pārkāpt likumu ceļā uz varu, kā arī identificēt tos masu medijus, kas ir gatavi pārdot savu saturu, nenorādot skaidras atzīmes par politisko reklāmu. Projekta ilgtermiņa mērķi ir identificēt uzlabojumus partiju finansējuma regulējumā pirms nākošajām vēlēšanām, spēcināt valsts institūciju kapacitāti, savlaicīgi identificējot likuma pārkāpumus un veicināt diskusiju Latvijas žurnālistu kopienā par labajām un sliktajām praksēm vēlēšanu kampaņu atspoguļojumā.

Projekta gaitai var sekot līdzi blogā „Slēptā reklāma?”.

2010.gada parlamentāro vēlēšanu kampaņai iztērētos resursus var redzēt šeit: http://www.politika.lv/temas/18229/

 Projekta pieteikums (273.17 KB),  Finansējuma līgums (384.69 KB),  Projekta rezultātu tabula (95.43 KB) (angliski)

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi