Diskusija “Dažādības un tolerances vērtības izglītības politikā”

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina uz pirmo diskusiju par izglītības politikas dienaskārtības jautājumiem. Šī ir pirmā diskusija no trīs pirmsvēlēšanu diskusiju sērijas, kas notiks š.g. 22. augustā, 11.00 – 13.00, PROVIDUS telpās Alberta ielā 13.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina uz pirmo diskusiju par izglītības politikas dienaskārtības jautājumiem. Šī ir pirmā diskusija no trīs pirmsvēlēšanu diskusiju sērijas, kas notiks š.g. 22. augustā, 11.00 – 13.00, PROVIDUS telpās Alberta ielā 13.

Pirmsvēlēšanu laikā nepieciešams pievērst politisko partiju, potenciālu Saeimas deputātu un ministru uzmanību aktuāliem izglītības politikas jautājumiem, lai iesaistītu viņus diskusijā par to, kas būtu uzlabojams Latvijas izglītības politikā un lai redzētu, kā viņi pozicionē sevi dažādos politiski jūtīgos un svarīgos izglītības politikas jautājumos.

Tāpēc PROVIDUS izglītības politikas programmas ietvaros organizē trīs diskusijas ar lielāko politisko partiju pārstāvjiem.

Pirmās diskusijas tēma ir Dažādības un tolerances vērtības izglītības politikā.

Tolerancesun dažādības jautājumi joprojām ir aktuāli Latvijas medijos un sabiedrībā. Šovasar tolerances jautājums aktualizējās saistībā ar publiskām naida un neiecietības izpausmēm. Tomēr pašlaik tolerances veicināšanai nav dota prioritāra vieta izglītības politikas dienaskārtībā.

Diskusija dos iespēju partiju pārstāvjiem izteikties par to, kā, viņuprāt, izglītības sistēma varētu veicināt lielāku toleranci un savstarpēju cieņu starp sabiedrības grupām un cilvēkiem, īpaši pievēršot uzmanību skolas lomai un nacionālo un citu aizspriedumu sludināšanas nepieļaušanai skolās. Diskusija notiks sadarbībā ar citām nevalstiskām organizācijām. 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!