Kā Latvija 2018.gadā sargāja savas vēlēšanas?

Videoieraksts par Latvijas NVO 2018.gadā paveiktajiem darbiem, lai nosargātu godīgas vēlēšanas.

Iesaki citiem:
Untitled

Tuvojoties 2019.g. Eiropas Parlamenta vēlēšanām, arī domnīca PROVIDUS dalījās pieredzē par vēlēšanu godīguma aizsardzību sociālo tīklu un dezinformācijas laikmetā. Pieredzes apmaiņa notika, piedaloties ES institūcijas - Data Protection Supervisor rīkotajā konferencē par to, kā atklāt un cīnīties pret tiešsaistes manipulācijām.

Zemāk pievienotajā video atradīsiet domnīcas PROVIDUS vadītājas Ivetas Kažokas prezentāciju konferencē "Europe votes 2019: How to unmask and fight online manipulation?" 2019.gada 11.februārī.

Sīkāku informāciju par Latvijas un citu valstu pieredzi, pārraugot vēlēšanu kampaņas 2017.-2018.gadā, var iegūt, izlasot Līgas Stafeckas veidoto pārskatu "Protecting Election Integrity in the Age of Social Media: Best Practices".

Par Latvijas pieredzi, veidot stratēģisko komunikāciju vēlēšanu godīguma sargāšanai, var uzzināt arī NATO StratCom publikācijā "Protecting Elections: A Strategic Communication Approach".

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!

Citi autora darbi