Aicinām uz partiju diskusiju par augstākās izglītības reformu

Pirmdien, 12. septembrī, plkst. 10.00 -11.30 PROVIDUS telpās Alberta ielā 13, 6. stāvā notiks diskusija partiju pārstāvjiem par attieksmi pret augstākās izglītības reformu.  Šogad daudzu partiju priekšvēlēšanu programmās svarīga vieta ir atvēlēta vēlamām izmaiņām augstākās izglītības finansēšanā. Diskusijas laikā politiķi atbildēs uz jautājumiem par to, kādai viņuprāt jābūt valsts lomai augstākās izglītības finansēšanā, ka uzlabot Latvijas augstākās izglītības kvalitāti un starptautisko konkurētspēju, kā arī par to, kādam studiju vietu finansēšanas modelim viņi dod priekšroku.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS rīko diskusiju partiju pārstāvjiem par attieksmi pret augstākās izglītības reformu. Šogad daudzu partiju priekšvēlēšanu programmās svarīga vieta ir atvēlēta vēlamām izmaiņām augstākās izglītības finansēšanā. Diskusijas laikā politiķi atbildēs uz jautājumiem par to, kādai viņuprāt jābūt valsts lomai augstākās izglītības finansēšanā, ka uzlabot Latvijas augstākās izglītības kvalitāti un starptautisko konkurētspēju, kā arī par to, kādam studiju vietu finansēšanas modelim viņi dod priekšroku.

Diskusija notiks pirmdien, 12. septembrī, plkst. 10.00 -11.30 PROVIDUS telpās Alberta ielā 13, 6. stāvā.

Diskusijā piedalīsies Roberts Ķīlis (Zatlera reformu partija), Gita Revalde (Zaļo un zemnieku savienība), Ina Druviete (Vienotība), Ņikita Ņikiforovs (Saskaņas centrs) un Vineta Poriņa (VL – TB/LNNK), kā arī LU rektors Mārcis Auziņš.

Sarunu vadīs PROVIDUS pētnice Marija Golubeva.  

Pieteikšanās pa e-pastu info@providus.lv

Telefons: 67039251

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!