Aicinām uz konferenci „Imigrantu integrācija Latvijā: nolemtība vai iespēja?”

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Britu padome Latvijā organizē konferenci „Imigrantu integrācija Latvijā: nolemtība vai iespēja?”, kas notiks 31.maijā plkst.11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
Konferencē tiks prezentēti Imigrantu integrācijas politikas indeksa rezultāti par Baltijas valstīm, kā arī salīdzinošs pētījums par imigrantu politiskās līdzdalības iespējām Latvijā, Igaunijā un Polijā. Diskusijās par Latvijas imigrantu integrācijas politiku un nepieciešamajām izmaiņām piedalīsies eksperti un atbildīgo institūciju pārstāvji.

Iesaki citiem:

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Britu padome Latvijā organizē konferenci „Imigrantu integrācija Latvijā: nolemtība vai iespēja?”. Konferencē tiks prezentēti Imigrantu integrācijas politikas indeksa rezultāti par Baltijas valstīm, kā arī salīdzinošs pētījums par imigrantu politiskās līdzdalības iespējām Latvijā, Igaunijā un Polijā. Diskusijās par Latvijas imigrantu integrācijas politiku un nepieciešamajām izmaiņām piedalīsies eksperti un atbildīgo institūciju pārstāvji.

Konference notiks 31.maijā ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, no plkst. 11:00 līdz plkst. 17:00.
Konferences programma pieejama  šeit (113.34 KB).

Interesentus lūdzam pieteikties, rakstot uz info@providus.lv līdz 27.maijam.

Konferencē būs pieejama Imigrantu integrācijas politikas indeksa starptautiskā publikācija, kā arī tulkojums latviešu valodā, kur īpaša uzmanība veltīta Baltijas valstu rezultātiem. Tulkojumu finansiāli atbalsta Sorosa fonds – Latvija Cilvēktiesību un sociālās integrācijas programmas ietvaros. Plašāka informācija par Sorosa fonda – Latvija atbalsta virzieniem pieejama internetā www.sfl.lv

Imigrantu integrācijas politikas indekss (www.mipex.eu) izdots projekta “Outcomes for Policy Change” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonds. Iniciatīvu vada Britu padome kopā ar Migrācijas politikas grupu. PROVIDUS ir projekta nacionālais partneris.

Vairāk par publikāciju lasiet šeit.

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!