Aicinām uz diskusiju „Mīklainā identitāte jeb kas tu esi, Latvija?”

Ko nozīmē jēdzieni "nacionāla valsts" un "nacionālā identitāte" 21. gadsimtā? Ko nozīmē "atvērtās latvietības" koncepcija? Kāda integrācijas stratēģija ir vajadzīga Latvijai un kādai integrācijas stratēģijai ir izredzes gūt nepieciešamo sabiedrības atbalstu? Uz šiem jautājumiem mēģināsim rast atbildes publiskajā diskusijā, ko trešdien, 11.maijā no 11:00 līdz 13:00 rīko portāls politika.lv sadarbībā ar Sorosa fondu - Latvija un Latvijas liberālās domas atbalstītāju interneta resursu liberali.lv.

Iesaki citiem:

Divdesmit gadus pēc neatkarības atjaunošanas un šajā laikā notikušajām vērienīgajām sabiedrības integrācijas aktivitātēm Latvija atgriezusies sākumpunktā — atkal sākam domāt, kā dažādajām Latvijā mītošajām tautībām kopā sadzīvot. Kultūras ministrija ir uzņēmusies izveidot jauno sabiedrības integrācijas programmu un jau publiskojusi šīs programmas ievaddaļu. Tā raisījusi asus gan latviešu, gan cittautiešu komentārus, aktualizējot nacionālās identitātes un integrācijas jautājumus.

Ko nozīmē jēdzieni "nacionāla valsts" un "nacionālā identitāte" 21. gadsimtā? Ko nozīmē "atvērtās latvietības" koncepcija? Kāda integrācijas stratēģija ir vajadzīga Latvijai un kādai integrācijas stratēģijai ir izredzes gūt nepieciešamo sabiedrības atbalstu? Uz šiem jautājumiem mēģināsim rast atbildes publiskajā diskusijā, ko rīko portāls politika.lv sadarbībā ar Sorosa fondu - Latvija un Latvijas liberālās domas atbalstītāju interneta resursu liberali.lv.

Diskusija notiks trešdien, 11. maijā no 11.00 līdz 13.00 demokrātiskā vīna bārā Garage, Berga bazārā (ieeja no Elizabetes ielas).

Sarunā piedalīsies kultūras ministre Sarmīte Ēlerte (Vienotība), politologs, EuroCivitas direktors Viktors Makarovs, dzejnieks Arturs Punte un PROVIDUS pētniece Iveta Kažoka.

Diskusija būs skatāmā arī tiešsaistē portālā politika.lv un to vadīs politika.lv galvenā redaktore Dita Arāja

Aicinām uz sarunu!

Detalizētāka informācija: viktor.makarov@gmail.com vai dita@politika.lv

 

 

 

Iesaki citiem:
Creative commons CREATIVE COMMONS LICENCE ĻAUJ RAKSTU PĀRPUBLICĒT BEZ MAKSAS, ATSAUCOTIES UZ AUTORU UN PORTĀLU PROVIDUS.LV, TAČU PUBLIKĀCIJU NEDRĪKST LABOT VAI PAPILDINĀT. AICINĀM ATBALSTĪT PROVIDUS.LV AR ZIEDOJUMU!